Kurzy pro firmy

Zastavte krvácení, ošetřete zlomeninu, rozpoznejte včas kolegův infarkt. Nebudeme vás nudit teorií, všechno si rovnou zkusíte v praxi. Pořádáme interaktivní a srozumitelné kurzy první pomoci pro firmy v Brně, ale klidně dojedeme i do Aše.

Naše kurzy

Kurz s lékařem doporučeno

Vyberte si jakýkoliv kurz z naší nabídky, uspořádáme vám ho pod vedením zkušeného lékaře. Pokládejte mu zdravotní dotazy, inspirujte se tipy z lékařské praxe.

Základní kurz bestseller

Proškolíme vás i vaše zaměstnance. Školení první pomoci s praktickými ukázkami i simulovanými případy. Názorně, zábavně a interaktivně. Přijedeme k vám.

Rozšířený kurz

Naučte se, jak zachránit dospělé i děti. Zjistěte, jaké jsou rozdíly v poskytování
první pomoci. Interaktivně a zapamatovatelně.

Nevybrali jste si žádný z kurzů? Raději byste kurz na míru vašemu pracovišti? Pouze praktické nácviky? Teambuilding? Žádný problém. Kurz vymyslíme a zorganizujeme podle vašich představ.

Řekli o nás

Kamila Rousová
starstarstarstarstar

Základní kurz

23.09.2022

„Super prezentace plná obrázků bez zbytečných textů, vyzkoušení všech možných situací v praxi na figurínách a parádní přístup lektorů, kteří se vám neustále věnují a vše popisují tak, aby tomu laik dobře porozuměl. Už se těším na další kurz!"

Ivka Tocháčková
starstarstarstarstar

Kurz první pomoci u dospělých

15.08.2022

„Kurz překonal moje očekávání, lektoři Eva a Honza byli perfektní. Žádná nuda, vše bylo podáno interaktivní formou. Teorie prokládaná názornými ukázkami a vlastním vyzkoušením. Nechyběla přátelská atmosféra, za mě máte jedničku."

Michaela Fillová
starstarstarstarstar

Kurz první pomoci u dětí

18.07.2022

„Absolvovala jsem Kurz první pomoci u dětí a jsem moc spokojená s jeho průběhem i vedením. Mám dvouletou holčičku, zažili jsme febrilní křeče a chvíle plné strachu. Po kurzu jsem si jistější a věřím, že bych nepanikařila tak jako předtím."

Jitka Ritzy
starstarstarstarstar

Kurz první pomoci u dospělých

06.04.2022

„Poprvé v životě jsem viděla inzulínovou pumpu, adrenalinové "pero" u alergika, viděla jsem v chodu přístroj pro resuscitaci, který můžeme už nyní potkávat na mnohých veřejných místech. Zkušenosti k nezaplacení. Honza a Evka byli velmi milí, pozorní a zábavní lektoři, myslím, že je vidět, že svou prací opravdu žijí."

Často kladené otázky

Školení první pomoci pořádáme pro nejméně 9 lidí. Pokud je vás méně, nevadí. I tak pro vás rádi kurz zorganizujeme. Cena ale zůstává stejná, jako kdyby vás 9 bylo.

Ano. Podle § 102, 103 zákoníku práce musí zaměstnavatel proškolit své zaměstnance v první pomoci. Absolvováním našeho kurzu tuto povinnost splníte.

Ano. Po kurzu první pomoci vám předáme certifikát, který si můžete hrdě pověsit na nástěnku ve své kanceláři.

Není, avšak tvůrci kurzů, jejich garanti a zároveň zakladatelé Učíme první pomoc jsou oba lékaři - manželé Eva a Jan Richterovi.

Vystavíme vám fakturu a pošleme vám ji e-mailem. Vy zaplatíte převodem. Hotovost bohužel nepřijímáme.