Základní kurz

Tři hodiny nabité praktickými příklady, ukázkami a reálnými situacemi. Nebojte, nezahltíme vás informacemi. Předáme vám jen to, co se vám bude hodit a co se vám může skutečně stát v kanceláři, dílně nebo terénu.  Kurz vedeme tak, aby to všechny celou dobu bavilo. Při školení si proto užijete i trošku napětí. Co uděláte, když šéf omdlí? Nebo když si kolega pořeže ruku? Připravíte se na všechno, co vás může v práci i životě potkat. Naučíte se jednat s chladnou hlavou a poskytnout správnou první pomoc.  

  • Teoretickou část přednášíme v programu Prezi™.
  • Při praktické části pracujeme s figurínami napojenými na iPad, takže hned uvidíte, jak si vedete.
  • Po absolvování kurzu dostane každý účastník certifikát.
  Chcete se naučit první pomoc přímo u vás v kanceláři? Rádi přijedeme za vámi. Pokud vhodné prostory nemáte, nabídneme jiné.

Podrobnosti o kurzu


Délka kurzu

180 min


Náplň kurzu

Resuscitace na figuríně, zástava krvácení, použití laického defibrilátoru, nácvik s adrenalinovým perem, vyproštění z auta a mnoho dalšího


Doprava

Brno zdarma, mimo 7 Kč/km


Kamila Rousová
starstarstarstarstar

Základní kurz

23.09.2022

„Super prezentace plná obrázků bez zbytečných textů, vyzkoušení všech možných situací v praxi na figurínách a parádní přístup lektorů, kteří se vám neustále věnují a vše popisují tak, aby tomu laik dobře porozuměl. Už se těším na další kurz!"

Často kladené otázky

Školení první pomoci pořádáme pro nejméně 9 lidí. Pokud je vás méně, nevadí. I tak pro vás rádi kurz zorganizujeme. Cena ale zůstává stejná, jako kdyby vás 9 bylo.

Ano. Podle § 102, 103 zákoníku práce musí zaměstnavatel proškolit své zaměstnance v první pomoci. Absolvováním našeho kurzu tuto povinnost splníte.

Ano. Po kurzu první pomoci vám předáme certifikát, který si můžete hrdě pověsit na nástěnku ve své kanceláři.

Není, avšak tvůrci kurzů, jejich garanti a zároveň zakladatelé Učíme první pomoc jsou oba lékaři - manželé Eva a Jan Richterovi.

Vystavíme vám fakturu a pošleme vám ji e-mailem. Vy zaplatíte převodem. Hotovost bohužel nepřijímáme.