Rozšířený kurz

Buďte připraveni zachránit velké i malé životy. V rozšířeném kurzu se naučíte, jak poskytnout první pomoc nejen dospělým, ale i dětem. U dětí se totiž první pomoc v mnohém liší. V první části kurzu vás teoreticky připravíme, v druhé části si všechno prakticky vyzkoušíte. Dozvíte se rozdíl mezi poskytováním první pomoci, získáte jistotu, naučíte se zachovat klid a rozhodovat se správně v kterémkoliv případě.   

  • Teoretickou část přednášíme v programu Prezi™.
  • Při praktické části pracujeme s figurínami napojenými na iPad, takže hned uvidíte, jak si vedete.
  • Po absolvování kurzu dostane každý certifikát.

Podrobnosti o kurzu


Délka kurzu

300 min


Náplň kurzu

Resuscitace na dětských i dospělých figurínách, zástava krvácení, použití laického defibrilátoru, nácvik s adrenalinovým perem, vyproštění z auta a mnoho dalšího.


Cena

7.900 


Doprava

Brno zdarma, mimo 7 Kč/km


Často kladené otázky

Školení první pomoci pořádáme pro nejméně 9 lidí. Pokud je vás méně, nevadí. I tak pro vás rádi kurz zorganizujeme. Cena ale zůstává stejná, jako kdyby vás 9 bylo.

Ano. Podle § 102, 103 zákoníku práce musí zaměstnavatel proškolit své zaměstnance v první pomoci. Absolvováním našeho kurzu tuto povinnost splníte.

Ano. Po kurzu první pomoci vám předáme certifikát, který si můžete hrdě pověsit na nástěnku ve své kanceláři.

Není, avšak tvůrci kurzů, jejich garanti a zároveň zakladatelé Učíme první pomoc jsou oba lékaři - manželé Eva a Jan Richterovi.

Vystavíme vám fakturu a pošleme vám ji e-mailem. Vy zaplatíte převodem. Hotovost bohužel nepřijímáme.