Kurz první pomoci u dospělých

Může se to stát každý den. Na ulici, v autobuse i doma. Někdo zkolabuje, zraní se, upadne do bezvědomí. A vy se musíte rozhodnout, co uděláte. Jste na to připraveni? My vás první pomoc naučíme tak, abyste si ji vždycky vybavili. Názorně, srozumitelně, jednoduše a hlavně prakticky. Už za tři hodiny budete vědět, jak na to. Na úvod si dáme trochu teorie, kterou vzápětí ověříme v praxi. Máme pro vás celou řadu simulovaných situací. Kurzy první pomoci vedeme v přátelské atmosféře a pro malý počet lidí, abyste si všechno pořádně vyzkoušeli.  

  • Teoretickou část přednášíme v programu Prezi™.
  • Při praktické části pracujeme s figurínami napojenými na iPad, takže hned uvidíte, jak si vedete.
  • Kurzy pořádáme v Brně
  • Po absolvování kurzu získáte certifikát.
  • Jestli máte průkaz ISIC/ITIC/ALIVE/IYTC, dostanete 50% slevu.

Podrobnosti o kurzu


Délka kurzu

180 min


Náplň kurzu

Resuscitace na figuríně, zástava krvácení, použití laického defibrilátoru, nácvik s adrenalinovým perem, vyproštění z auta a mnoho dalšího


Počet účastníků

16


Cena

790 


Vypsané kurzy pro Kurz první pomoci u dospělých

27.08.2024 18:00

890 

24.09.2024 18:00

890 

22.10.2024 18:00

890 

03.12.2024 18:00

890 

Dárkový poukaz na jakýkoliv kurz

Darujte kurz k narozeninám, výročí nebo jen tak. Nikdy nevíte, kdy se znalosti získané na kurzu mohou hodit. Dárkový poukaz zašleme na tvrdém papíře s grafickou úpravou.

Ivka Tocháčková
starstarstarstarstar

Kurz první pomoci u dospělých

15.08.2022

„Kurz překonal moje očekávání, lektoři Eva a Honza byli perfektní. Žádná nuda, vše bylo podáno interaktivní formou. Teorie prokládaná názornými ukázkami a vlastním vyzkoušením. Nechyběla přátelská atmosféra, za mě máte jedničku."

Jitka Ritzy
starstarstarstarstar

Kurz první pomoci u dospělých

06.04.2022

„Poprvé v životě jsem viděla inzulínovou pumpu, adrenalinové "pero" u alergika, viděla jsem v chodu přístroj pro resuscitaci, který můžeme už nyní potkávat na mnohých veřejných místech. Zkušenosti k nezaplacení. Honza a Evka byli velmi milí, pozorní a zábavní lektoři, myslím, že je vidět, že svou prací opravdu žijí."

Často kladené otázky

Na kurz nic speciálního nepotřebujete. Postačí vám tužka a papír, pohodlné oblečení a chuť naučit se něco nového.

Kurz se skládá z teoretické a praktické části. Ty se vzájemně prolínají. Největší důraz ale klademe na praxi, abyste si všechno pořádně vyzkoušeli a osvojili. Náplň kurzů na míru sestavujeme dle individuálních požadavků.

Pro absolvování kurzu není potřeba žádná předchozí zkušenost. Všechno podstatné vás naučíme. Budete mít také dostatek prostoru si všechny nové znalosti ověřit v praxi.

Kurzy objednáte v e-shopu na našich stránkách a zaplatíte přes platební bránu GoPay. Hotovost bohužel nepřijímáme. Pokud máte problémy s platbou, dejte nám vědět na info@ucimeprvnipomoc.cz, nebo nám zavolejte na 733 293 995.