Kurz první pomoci u dětí

Máte děti? Anebo je občas hlídáte? Připraveni by měli být všichni. Děti totiž potřebují úplně jiný způsob první pomoci než dospělí. Kurz trvá tři hodiny. Po teoretickém úvodu si veškeré postupy hned vyzkoušíte v praxi. Čeká vás spousta simulovaných situací. Naučíme vás, jak správně resuscitovat, seznámíte se s nejčastějšími dětskými nemocemi i úrazy a získáte jistotu, se kterou dítěti co nejrychleji pomůžete. Zvláštní pozornost věnujeme zánětům mozkových blan, hrtanu i obávanému SIDS syndromu u nejmenších dětí. Ukážeme si, jak bezpečně a rychle zastavit krvácení, ošetřit popáleniny nebo jak zasáhnout při alergické reakci.  

  • Teoretickou část přednášíme v programu Prezi™.
  • Při praktické části pracujeme s figurínami napojenými na iPad, takže hned uvidíte, jak si vedete.
  • Kurzy pořádáme v Brně.
  • Po absolvování kurzu získáte certifikát.
  • Jestli máte průkaz ISIC/ITIC/ALIVE/IYTC, dostanete 50% slevu.

Podrobnosti o kurzu


Délka kurzu

180 min


Náplň kurzu

Resuscitace na figuríně, zástava krvácení, použití laického defibrilátoru, nácvik s adrenalinovým perem, vyproštění z auta a mnoho dalšího


Počet účastníků

16


Cena

790 


Vypsané kurzy pro Kurz první pomoci u dětí

20.08.2024 18:00

790 

10.09.2024 18:00

790 

08.10.2024 18:00

790 

13.11.2024 18:00

790 

Dárkový poukaz na jakýkoliv kurz

Darujte kurz k narozeninám, výročí nebo jen tak. Nikdy nevíte, kdy se znalosti získané na kurzu mohou hodit. Dárkový poukaz zašleme na tvrdém papíře s grafickou úpravou.

Michaela Fillová
starstarstarstarstar

Kurz první pomoci u dětí

18.07.2022

„Absolvovala jsem Kurz první pomoci u dětí a jsem moc spokojená s jeho průběhem i vedením. Mám dvouletou holčičku, zažili jsme febrilní křeče a chvíle plné strachu. Po kurzu jsem si jistější a věřím, že bych nepanikařila tak jako předtím."

Často kladené otázky

Na kurz nic speciálního nepotřebujete. Postačí vám tužka a papír, pohodlné oblečení a chuť naučit se něco nového.

Kurz se skládá z teoretické a praktické části. Ty se vzájemně prolínají. Největší důraz ale klademe na praxi, abyste si všechno pořádně vyzkoušeli a osvojili. Náplň kurzů na míru sestavujeme dle individuálních požadavků.

Pro absolvování kurzu není potřeba žádná předchozí zkušenost. Všechno podstatné vás naučíme. Budete mít také dostatek prostoru si všechny nové znalosti ověřit v praxi.

Kurzy objednáte v e-shopu na našich stránkách a zaplatíte přes platební bránu GoPay. Hotovost bohužel nepřijímáme. Pokud máte problémy s platbou, dejte nám vědět na info@ucimeprvnipomoc.cz, nebo nám zavolejte na 733 293 995.