Kurz první pomoci u dětí s lékařem

Chcete zažít kurz první pomoci pod vedením zkušené lékařky? Debatovat s ní a ptát se na zdravotní otázky, které se týkají vašich dětí nebo dětí, které máte na starost? Náplň tohoto kurzu je stejná jako u standardního kurzu první pomoci u dětí, jen s tím rozdílem, že ho vede lékařka z dětského urgentního příjmu. Ptát se jí můžete také na různá medicínská témata, která nemusí nutně souviset s první pomocí.  

  • Teoretickou část přednášíme v programu Prezi™️.
  • Při praktické části pracujeme s figurínami napojenými na iPad, takže hned uvidíte, jak si vedete.
  • Kurzy pořádáme v Brně.
  • Po absolvování kurzu získáte certifikát.
  • Jestli máte průkaz ISIC/ITIC/ALIVE/IYTC, dostanete 50% slevu.

Podrobnosti o kurzu


Délka kurzu

180 min


Náplň kurzu

Resuscitace na figurínách, zástava krvácení, laryngitida, bronchitida, meningitida, SIDS, popáleniny, cizí těleso v dýchacích cestách.


Cena

1.290 


Vypsané kurzy pro Kurz první pomoci u dětí s lékařem

Dárkový poukaz na jakýkoliv kurz

Darujte kurz k narozeninám, výročí nebo jen tak. Nikdy nevíte, kdy se znalosti získané na kurzu mohou hodit. Dárkový poukaz zašleme na tvrdém papíře s grafickou úpravou.

Často kladené otázky

Na kurz nic speciálního nepotřebujete. Postačí vám tužka a papír, pohodlné oblečení a chuť naučit se něco nového.

Kurz se skládá z teoretické a praktické části. Ty se vzájemně prolínají. Největší důraz ale klademe na praxi, abyste si všechno pořádně vyzkoušeli a osvojili. Náplň kurzů na míru sestavujeme dle individuálních požadavků.

Pro absolvování kurzu není potřeba žádná předchozí zkušenost. Všechno podstatné vás naučíme. Budete mít také dostatek prostoru si všechny nové znalosti ověřit v praxi.

Kurzy objednáte v e-shopu na našich stránkách a zaplatíte přes platební bránu GoPay. Hotovost bohužel nepřijímáme. Pokud máte problémy s platbou, dejte nám vědět na info@ucimeprvnipomoc.cz, nebo nám zavolejte na 733 293 995.