Kurz první pomoci u dospělých s lékařem

Chcete zažít kurz první pomoci pod vedením zkušeného lékaře? Debatovat s ním a ptát se na zdravotní otázky? Lékař ozvláštňuje kurz svými tipy a často až neuvěřitelnými příběhy z praxe. Náplň tohoto kurzu je stejná jako u standardního kurzu, povede ho však zkušený lékař.  

  • Teoretickou část přednášíme v programu Prezi™.
  • Při praktické části pracujeme s figurínami napojenými na iPad, takže hned uvidíte, jak si vedete.
  • Po absolvování kurzu dostane každý účastník certifikát.

Podrobnosti o kurzu


Délka kurzu

180 min


Náplň kurzu

Resuscitace na figuríně, zástava krvácení, použití laického defibrilátoru, nácvik s adrenalinovým perem, vyproštění z auta a mnoho dalšího


Cena

1.290 


Vypsané kurzy pro Kurz první pomoci u dospělých s lékařem

Dárkový poukaz na jakýkoliv kurz

Darujte kurz k narozeninám, výročí nebo jen tak. Nikdy nevíte, kdy se znalosti získané na kurzu mohou hodit. Dárkový poukaz zašleme na tvrdém papíře s grafickou úpravou.

Často kladené otázky

Na kurz nic speciálního nepotřebujete. Postačí vám tužka a papír, pohodlné oblečení a chuť naučit se něco nového.

Kurz se skládá z teoretické a praktické části. Ty se vzájemně prolínají. Největší důraz ale klademe na praxi, abyste si všechno pořádně vyzkoušeli a osvojili. Náplň kurzů na míru sestavujeme dle individuálních požadavků.

Pro absolvování kurzu není potřeba žádná předchozí zkušenost. Všechno podstatné vás naučíme. Budete mít také dostatek prostoru si všechny nové znalosti ověřit v praxi.

Kurzy objednáte v e-shopu na našich stránkách a zaplatíte přes platební bránu GoPay. Hotovost bohužel nepřijímáme. Pokud máte problémy s platbou, dejte nám vědět na info@ucimeprvnipomoc.cz, nebo nám zavolejte na 733 293 995.