Kurzy pro veřejnost

Víte, jak se správně zachovat při infarktu, dopravní nehodě nebo masivním krvácení? Jak nezpanikařit, zachovat chladnou hlavu a správně poskytnout první pomoc? Nebudeme vás nudit teorií. Pořádáme interaktivní a srozumitelné kurzy první pomoci v Brně. Naše kurzy

Kurz první pomoci u dětí s lékařem

Kurz pod vedením lékařky z dětského urgentního příjmu MUDr. Kateřiny Popkové. Ani ty nejnáročnější otázky ohledně dětského zdraví nejsou tabu.

Kurz první pomoci u dospělých s lékařem

Zažijte kurz pod vedením zkušeného lékaře. Můžete s ním debatovat a dozvědět se spoustu tipů z praxe. Kurzy vede MUDr. Jan Richter.

Kurz první pomoci u dospělých

Zábavné, srozumitelné a interaktivní kurzy první pomoci v Brně a Praze. Vyzkoušejte si záchranu života v praxi a získejte jistotu.

Kurz první pomoci u dětí

Resuscitace, krvácení, popáleniny, záněty, SIDS. Zjistěte, jak včas a správně zasáhnout, když dítě potřebuje pomoc. Kurzy první pomoci u dětí vedeme v Brně a Praze.

Vypsané kurzy

13.11.2024 18:00

890 

03.12.2024 18:00

890 

Dárkový poukaz na jakýkoliv kurz

Udělejte radost užitečným dárkem. Věnujte kurz první pomoci k narozeninám, výročí nebo třeba jen tak. Dárkový poukaz vám pošleme graficky upravený na tvrdém papíře. Ať to také hezky vypadá, že?

Řekli o nás

Kamila Rousová
starstarstarstarstar

Základní kurz

23.09.2022

„Super prezentace plná obrázků bez zbytečných textů, vyzkoušení všech možných situací v praxi na figurínách a parádní přístup lektorů, kteří se vám neustále věnují a vše popisují tak, aby tomu laik dobře porozuměl. Už se těším na další kurz!"

Ivka Tocháčková
starstarstarstarstar

Kurz první pomoci u dospělých

15.08.2022

„Kurz překonal moje očekávání, lektoři Eva a Honza byli perfektní. Žádná nuda, vše bylo podáno interaktivní formou. Teorie prokládaná názornými ukázkami a vlastním vyzkoušením. Nechyběla přátelská atmosféra, za mě máte jedničku."

Michaela Fillová
starstarstarstarstar

Kurz první pomoci u dětí

18.07.2022

„Absolvovala jsem Kurz první pomoci u dětí a jsem moc spokojená s jeho průběhem i vedením. Mám dvouletou holčičku, zažili jsme febrilní křeče a chvíle plné strachu. Po kurzu jsem si jistější a věřím, že bych nepanikařila tak jako předtím."

Jitka Ritzy
starstarstarstarstar

Kurz první pomoci u dospělých

06.04.2022

„Poprvé v životě jsem viděla inzulínovou pumpu, adrenalinové "pero" u alergika, viděla jsem v chodu přístroj pro resuscitaci, který můžeme už nyní potkávat na mnohých veřejných místech. Zkušenosti k nezaplacení. Honza a Evka byli velmi milí, pozorní a zábavní lektoři, myslím, že je vidět, že svou prací opravdu žijí."

Často kladené otázky

Na kurz nic speciálního nepotřebujete. Postačí vám tužka a papír, pohodlné oblečení a chuť naučit se něco nového.

Kurz se skládá z teoretické a praktické části. Ty se vzájemně prolínají. Největší důraz ale klademe na praxi, abyste si všechno pořádně vyzkoušeli a osvojili. Náplň kurzů na míru sestavujeme dle individuálních požadavků.

Pro absolvování kurzu není potřeba žádná předchozí zkušenost. Všechno podstatné vás naučíme. Budete mít také dostatek prostoru si všechny nové znalosti ověřit v praxi.

Kurzy objednáte v e-shopu na našich stránkách a zaplatíte přes platební bránu GoPay. Hotovost bohužel nepřijímáme. Pokud máte problémy s platbou, dejte nám vědět na info@ucimeprvnipomoc.cz, nebo nám zavolejte na 733 293 995.