Hodnocení


"Naprosto skvělý kurz. Nečekejte nudný výklad, ale spoustu praktických cvičení s nácvikem skutečných situací. Rozhodně doporučujeme. Možná jednou zachráníte život někomu blízkému. A to za to stojí."

Mgr. Zuzana Wolfová (KROUPAHELÁN advokátní kancelář, s.r.o.)"Bezvadný kurz. Konečně mám pocit, že mi někdo dokázal vysvětlit, jak se správně zachovat případě krizových situací. Teď už se nebojím pomoci v případě nehody. Tento kurz by měl absolvovat každý. Díky."

Kajta Hučková (kurz první pomoci pro veřejnost)"Byli jsme překvapeni, jakou zábavnou formou nás první pomoc tito mladí medici učili. Vždy nám nasimulovali situace a teoreticky i prakticky nám ukázali, jak v těchto situacích postupovat, včetně naší plně angažovanosti. Vyzkoušeli jsme si uložení do stabilizované polohy, nepřímou masáž srdce na figuríně, uvazování trojcípého šátku pro případ zlomeniny, techniky, jak vytáhnout zraněného z auta (jak zraněného správně chytit, odnést a přitom sám sebe nezranit), a spoustu dalších věcí. Všem z našich kolegů se to líbilo a myslím, že teď jsme všichni dostatečně proškoleni. Děkujeme! :-)"

Klára Kraliková (Tým Pharmeca a.s.)"Skvěle připravené školení s aktivním zapojením všech zúčastněných. Prezentace bezvadná, praktické ukázky srozumitelné a dobře zapamatovatelné - opravdu přínosné. Doporučuji všem."

Lída Bušová (kurz první pomoci pro veřejnost)"Skvělý kurz první pomoci, na kterém umí jednoznačně vysvětlit, jak se v dané krizové situaci chovat. Určitě doporučuji! I já sama si to ještě jednou s nadšením zopakuji. :-)"

Karolína Mičunková (kurz první pomoci pro veřejnost)"Super kurz první pomoci, který by měl absolvovat každý. Děkuji a doporučuji."

Libor Minařík (kurz první pomoci pro veřejnost)"Vyborny kurz,hodne mi to dalo,vrele doporucuji :)"

Veronika Houdková (kurz první pomoci pro veřejnost)"Perfektní kurz první pomoci! Doporučuji všem."

Michaela Straková (kurz první pomoci pro veřejnost)

Kurzy první pomoci


Akreditace MŠMT ČR
Nabízíme kurzy s platnou akreditací od Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR:


Naše kurzy reflektují nejnovější postupy poskytování první pomoci, které byly vydány v roce 2015 Evropskou resuscitační radou.

ERC Guidelines 2015